سینک ظرفشویی روکار اخوان کد320
  • علی
  • ژانویه 29, 2019

راهنمای خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه

  1. سینک ظرفشویی آشپزخانه با توجه به نوع جنس بدنه سینک وکارآیی سینک دارای اتواع مختلفی هستند.
  2. سینک های ظرفشویی استیل ۲٫سینکهای ظرفشویی شیشه ای.۳٫سینک های ظرفشویی گرانیتی .

سینک های ظرفشویی استیل خود شامل دو نوع هستند ۱٫سینک های ظرفشویی استیل توکار ۲٫سینک های ظرفشویی استیل روکار

ویژگی سینک ظرفشوی استیل توکار

این مدل سینک استیل همانطور که از نماش مشخص است .درداخل صفحه کابینت آشپزخانه نصب میشود .به گونه ای که چهار طرف سینک بوسیله صفحه ما مسدود میشود .وسینک استیل در وسط صفحه قرار میگیرد.واطراف سینک از قسمت زیر سینک بوسیله نوار آبندی مخصوص که همراه سینک ظرفشویی در داخل بسته بندی قرار دارد آبندی میشود .تا آب از این قسمت ها به داخل کابینت نفوذ نکند.البته بهتر است بعد از شستشویی ظروف با یک دستمال خشک اطراف سینک را خشک کنیم .این نوع سینک فروش بیشتری نسبت به نوع سینک استیل روکار دارد.

ویژگی سینک ظرفشویی روکار:

این مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه دارای ۴ چوب میباشد.وقتی در روی صفحه کابینت نصب میشود از قسمت پشت سینک با بدنه دیوارآشپزخانه مماس میشود.این نوع سینک استیل برخلاف نوع توکار آن خود سینک با داشتن لبه ای که در هنگام نصب سینک به دیوار میچسبد مانع از نفوذ آب به زیر کابینت میشود.این نوع سینک را معمولا افرادی که دوست ندارند آب به هیچ عنوان به کابینت برسد بیشتر خرید میکنند ومشتری زیادی از این لحاظ دارد.

سینک ظرفشویی اخوان باکسی 354
سینک ظرفشویی اخوان باکسی ۳۵۴

ویزگی سینک های ظرفشویی شیشه ای :این مدل سینک های ظرفشویی همانطور که از نام آن پیدا است .جنس بدنه آن از شیشه است البته باید توجه داشته باشید که جنس لگن ها دراین سینک استیل هستند وبه قسمت روی سینک که شیشه ای است پرس شده است.این نوع سینک با توجه به ظاهر شیشه ای مشکی وسفید رنگ خود جلوه بسیار زیبایی را به فضای آشپزخانه میدهد.البته در هنگام خرید دقت کنید که از برندی معتبر ودارای گارنتی خرید کنید شما میتوانید در فروشگاه یراق نما چندین نمونه از این سینک های شیشه ای آشپزخانه را با گارانتی شرکتی خرید نمایید.البته این نوع سینک نسبت به دیگر سینک ها مشتری خاص خود رادارند وفروش کمتری دارند.

سینک کریستال استیل البرز

ویژگی سینک  گرانیتی درجه یک

:سینک های ظرفشویی گرانیتی از مواد ترکیبی جدیدی ساته شده است.۸۰ درصد آن از کوارتز گرانیت و۲۰ درصد آن را رزین تشکیل میدهد.این نوع سینک که جدیدترین نوع سینک است دارای خصوصیات منحصر بفردی است.ازجمله آن میتوان گفت که این سینک ها کاملا ضد باکتری هستند باتوجه به دارا بودن یون های نقره ای طبیعی موجود در گرانیت که نوعی حفاظت ضد میکروبی  رادارا است باعث میشود تا باکتریها رشد نکنند.همچنین نوع جنس گرانیتی این سینک مانع از جذب آب وگرد وغبار به خود میشود واین امر باعث میشود تا این سینک به راحتی تمیز شود وتمیز بماند. این نوع سینک ها با توجه به مزایایی زیادی که دارند از نظر قیمت هم نسبت به بقیه سینکها کمی گرانتر است.

سینک ظرفشویی گرانیتی

ویزگیهای سینک خوب چیست ؟

در خرید سینک خوب فا کتورهای زیادی است که باید به آن توجه کنیم .ما چند تا از فاکتورهای مهم را ذکر میکنیم.

۱.عمق لگن سینک ظرفشویی میباشد .معمولا عمق لگن سینک های ظرفشویی از۱۴٫۱۶٫۱۸٫۲۰٫و۲۲ سانتیمتر هستند توجه داشته باشید که هر چه اندازه عمق لگن سینک بیشتر باشد دارای کیفیت بیشتری است.

۲٫ضخامت ورق بدنه سینک :سینک های موجود دربازار معمولا دارای ضخامت ورق ۶/.و۸/.و۱یا۱/۲ میلیمتر هستند.هر چه ضخامت ورق سینک بیشتر باشد کیفیت سینک نیز بیشتر میشود.البته دقت کنید جنس ورق سینک از استیل باشد.نه از فلز .برای اطمینان از این امر سعی کنید سینک دارای برند معتبر وگارانتی باشد.

۳٫در خرید سینک دقت کنید که آن را از فروشگاه معتبری همچون یراق  نما  بخرید که نمایندگی فروش اکثر برندهای ایرانی وخارجی است.وکلیه سینک های عرضه شده بوسیله این فروشگاه دارای یسته بندی وکیوم شده شرکتی هستند که دارای گارانتی وخدمات پس از فروش نیز هستند. انواع برند های معتبر ایرانی وخارجی شامل :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *