سینک ظرفشویی فروشگاه اینترنتی یراق نما
  • فروشگاه اینترنتی یراق نما
  • سپتامبر 14, 2019

برای خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه با توجه به نوع جنس بدنه سینک و کارآیی سینک دارای انواع مختلفی می باشد:

  1. سینک های ظرفشویی استیل
  2.  سینکهای ظرفشویی شیشه ای
  3. سینک های ظرفشویی گرانیتی

سینک های ظرفشویی استیل خود شامل دو نوع هستند:  ۱٫سینک های ظرفشویی استیل توکار ۲٫سینک های ظرفشویی استیل روکار

 

ویژگی سینک ظرفشوی استیل توکار

این مدل سینک استیل همانطور که مشخص است در داخل صفحه کابینت آشپزخانه نصب میشود به گونه ای که چهار طرف سینک بوسیله صفحه ما مسدود میشود و سینک استیل در وسط صفحه قرار میگیرد و اطراف سینک از قسمت زیر سینک بوسیله نوار آبندی مخصوص که همراه سینک ظرفشویی در داخل بسته بندی قرار دارد آبندی میشود تا آب از این قسمت ها به داخل کابینت نفوذ نکند. البته با خرید سینک ظرفشویی توکار بهتر است بعد از شستشویی ظروف با یک دستمال خشک اطراف سینک را خشک کنیم .این نوع سینک فروش بیشتری نسبت به نوع سینک استیل روکار دارد.

خرید سینک ظرفشویی فروشگاه اینترنتی یراق نما

ویژگی سینک ظرفشویی روکار

این مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه دارای ۴ چوب میباشد.وقتی در روی صفحه کابینت نصب میشود از قسمت پشت سینک با بدنه دیوارآشپزخانه مماس میشود.این نوع سینک استیل برخلاف نوع توکار آن خود سینک با داشتن لبه ای که در هنگام نصب سینک به دیوار میچسبد مانع از نفوذ آب به زیر کابینت میشود خرید سینک ظرفشویی روکار را معمولا افرادی که دوست ندارند آب به هیچ عنوان به کابینت برسد بیشتر خرید میکنند ومشتری زیادی از این لحاظ دارد.

خرید سینک ظرفشویی فروشگاه اینترنتی یراق نما

 

ویژگی سینک های ظرفشویی شیشه ای

این مدل سینک های ظرفشویی همانطور که از نام آن پیدا است .جنس بدنه آن از شیشه است البته باید توجه داشته باشید که جنس لگن ها دراین سینک استیل هستند وبه قسمت روی سینک که شیشه ای است پرس شده است. این نوع سینک با توجه به ظاهر شیشه ای مشکی وسفید رنگ خود جلوه بسیار زیبایی را به فضای آشپزخانه میدهد. البته در هنگام خرید سینک ظرفشویی شیشه ای دقت کنید که از برندی معتبر و دارای گارانتی خرید کنید. شما میتوانید در فروشگاه یراق نما چندین نمونه از این سینک های شیشه ای آشپزخانه را با گارانتی شرکتی خرید نمایید. البته خرید سینک ظرفشویی نسبت به دیگر سینک ها مشتری خاص خود رادارند و فروش کمتری دارند. اگر می خواهید بیشتر در مورد سینک طرفشویی شیشه ای بدانید می توانید موارد بیشتر را در صفحه ی مربوط به سینک ظرفشویی مطالعه نمایید.

خرید سینک ظرفشویی فروشگاه اینترنتی یراق نما

ویژگی سینک گرانیتی درجه یک

سینک های ظرفشویی گرانیتی از مواد ترکیبی جدیدی ساخته شده است.۸۰ درصد آن از کوارتز گرانیت و۲۰ درصد آن را رزین تشکیل میدهد.خرید سینک ظرفشویی گرانیتی که جدیدترین نوع سینک است دارای خصوصیات منحصر بفردی است.ازجمله آن میتوان گفت که این سینک ها کاملا ضد باکتری هستند باتوجه به دارا بودن یون های نقره ای طبیعی موجود در گرانیت که نوعی حفاظت ضد میکروبی  رادارا است باعث میشود تا باکتریها رشد نکنند.همچنین نوع جنس گرانیتی این سینک مانع از جذب آب وگرد وغبار به خود میشود واین امر باعث میشود تا این سینک به راحتی تمیز شود وتمیز بماند. این نوع سینک ها با توجه به مزایایی زیادی که دارند از نظر قیمت هم نسبت به بقیه سینک ها کمی گرانتر است.

خرید سینک ظرفشویی فروشگاه اینترنتی یراق نما

 

ویزگیهای سینک خوب چیست ؟

در خرید سینک ظرفشویی خوب فا کتورهای زیادی است که باید به آن توجه کنیم .ما چند تا از فاکتورهای مهم را ذکر میکنیم:

۱.عمق لگن سینک ظرفشویی :میباشد .معمولا عمق لگن سینک های ظرفشویی از۱۴٫۱۶٫۱۸٫۲۰٫و۲۲ سانتیمتر هستند توجه داشته باشید که هر چه اندازه عمق لگن سینک بیشتر باشد دارای کیفیت بیشتری است.

۲.ضخامت ورق بدنه سینک :سینک های موجود دربازار معمولا دارای ضخامت ورق ۶/.و۸/.و۱یا۱/۲ میلیمتر هستند.هر چه ضخامت ورق سینک بیشتر باشد کیفیت سینک نیز بیشتر میشود.البته دقت کنید جنس ورق سینک از استیل باشد.نه از فلز .برای اطمینان از این امر سعی کنید سینک دارای برند معتبر وگارانتی باشد.

۳.در خرید سینک ظرفشویی دقت کنید که آن را از فروشگاه معتبری همچون یراق نما بخرید که نمایندگی فروش اکثر برندهای ایرانی وخارجی است و کلیه سینک های عرضه شده بوسیله این فروشگاه دارای بسته بندی وکیوم شده شرکتی هستند که دارای گارانتی وخدمات پس از فروش نیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *